Ansatte i UU Frederica

Oversigt over ansatte i UU Fredericia
Telefon
UU Fredericia

22460566

22751778

uu@fredericia.dk

Telefon
UU Fredericia

22460566

22751778

uu@fredericia.dk

Anders
Anders Ladegaard

Centerleder

4077 7568

anders.ladegaard@fredericia.dk

Anders
Anders Ladegaard

Centerleder

4077 7568

anders.ladegaard@fredericia.dk

Rasmus
Rasmus Ørnberg

Afdelingsleder

5084 6653

rasmus.andersen@fredericia.dk

Rasmus
Rasmus Ørnberg

Afdelingsleder

5084 6653

rasmus.andersen@fredericia.dk

Hoved
Anne Grethe Christensen

Uddannelsesvejleder - Ullerup Bæk Skolen & Fredericia Friskole

22780507

Anne.g.christensen@fredericia.dk

Hoved
Anne Grethe Christensen

Uddannelsesvejleder - Ullerup Bæk Skolen & Fredericia Friskole

22780507

Anne.g.christensen@fredericia.dk

Anne-Mette
Anne-Mette Andersen

Uddannelsesvejleder - Ungevejledningen

2278 1170

anne-mette.a.andersen@fredericia.dk

Anne-Mette
Anne-Mette Andersen

Uddannelsesvejleder - Ungevejledningen

2278 1170

anne-mette.a.andersen@fredericia.dk

Bettina
Bettina Dichmann

Uddannelsesvejleder - STU, Frederiksodde & Center for høretab

2534 7671

bettina.dichmann@fredericia.dk

Bettina
Bettina Dichmann

Uddannelsesvejleder - STU, Frederiksodde & Center for høretab

2534 7671

bettina.dichmann@fredericia.dk

Ditte
Ditte Grundahl Toft

Uddannelsesvejleder - Erritsø Bygade & Sct. Knuds Skole

2086 7488

ditte.toft@fredericia.dk

Ditte
Ditte Grundahl Toft

Uddannelsesvejleder - Erritsø Bygade & Sct. Knuds Skole

2086 7488

ditte.toft@fredericia.dk

Heidi
Heidi Berg

Uddannelsesvejleder - ungevejledningen & Kirstinebjergskolen

2074 3742

heidi.berg@fredericia.dk

Heidi
Heidi Berg

Uddannelsesvejleder - ungevejledningen & Kirstinebjergskolen

2074 3742

heidi.berg@fredericia.dk

Laila
Laila Josefsen

Overgangsmentor

5072 3398

laila.josefsen@fredericia.dk

Laila
Laila Josefsen

Overgangsmentor

5072 3398

laila.josefsen@fredericia.dk

Line
Line Pihl Rasmussen

Uddannelsesvejleder - Ullerup Bæk Skole

4098 8505

line.rasmussen@fredericia.dk

Line
Line Pihl Rasmussen

Uddannelsesvejleder - Ullerup Bæk Skole

4098 8505

line.rasmussen@fredericia.dk

Lisbeth
Lisbeth Galtung-Melchior

Projektkoordinator

2215 1460

lisbeth.galtung-melchior@fredericia.dk

Lisbeth
Lisbeth Galtung-Melchior

Projektkoordinator

2215 1460

lisbeth.galtung-melchior@fredericia.dk

Lone
Lone Friis Jensen

Specialist

2278 0912

lone.jensen@fredericia.dk

Lone
Lone Friis Jensen

Specialist

2278 0912

lone.jensen@fredericia.dk

martin
Martin Bruun

Uddannelsesvejleder - Kirstinebjergskolen & 10'ende

2534 7546

martin.bruun@fredericia.dk

martin
Martin Bruun

Uddannelsesvejleder - Kirstinebjergskolen & 10'ende

2534 7546

martin.bruun@fredericia.dk

Nina
Nina Risberg

Uddannelsesvejleder - STU, Frederiksodde & Center for høretab

2277 0939

nina.j.risberg@fredericia.dk

Nina
Nina Risberg

Uddannelsesvejleder - STU, Frederiksodde & Center for høretab

2277 0939

nina.j.risberg@fredericia.dk

Simon
Simon Tronhjem

Uddannelsesvejleder - Fjordbakkeskolen & Fredericia Realskole

2521 5633

simon.tronhjem@fredericia.dk

Simon
Simon Tronhjem

Uddannelsesvejleder - Fjordbakkeskolen & Fredericia Realskole

2521 5633

simon.tronhjem@fredericia.dk

Thomas
Thomas Beksgaard

Uddannelsesvejleder - 10'ende & virksomhedssamarbejde

2085 3079

thomas.beksgaard@fredericia.dk

Thomas
Thomas Beksgaard

Uddannelsesvejleder - 10'ende & virksomhedssamarbejde

2085 3079

thomas.beksgaard@fredericia.dk

Pernille
Pernille Gajhede Pedersen

Uddannelsesvejleder - ungevejledningen

2256 8752

pernille.pedersen@fredericia.dk

Pernille
Pernille Gajhede Pedersen

Uddannelsesvejleder - ungevejledningen

2256 8752

pernille.pedersen@fredericia.dk